چارتیک !  شبکۀ تخصصی آگهی املاک و خودرو


پیشرفت سریع علوم و فنآوری و گسترش روز افزون ارتباطات و شبکه‌های اجتماعی و به دنبال آن سرعت رو به رشد استفاده از دستگاه‌ها و امکانات فضای مجازی، همگی دلیل بر این است که استفادۀ صحیح از این فضا به عنوان یکی از مؤثرترین و کارآمدترین ابزارهای اطلاع رسانی بکار گرفته شود. اهمیت و رواج استفاده از این ابزارها در میان عموم مردم، فضای کسب و کار را نیز بیش از پیش تحت تأثیر خود قرار داده بطوریکه بدون استفاده از این امکانات و ابزارها، شناسایی به موقع فرصت ها و موقعیت های کسب و کار تقریباً غیر ممکن است! در این راستا تیم برنامه نویسی  چارتیک !  بر آن شد تا با توجه به پتانسیل بالای نشر آگهی در کشور، با ایجاد یک سایت جدید ضمن تهیۀ بستری نوین در یک محیط کاملاً کاربر پسند و پیشرفته، گامی مثبت در جهت تولید و انتشار انواع آگهی های تبلیغاتی در موضوعات املاک و خودرو بردارد.

اهداف  چارتیک !  :

 •  تولید محتوای آگهی و تبلیغاتی: 

  هدف اصلی ما تولید محتوای آگهی و تبلیغاتی با رویکرد ایجاد یک فضای رقابتی سالم در محیط کسب و کار می باشد. حوزۀ فعالیت ما آگهی فروش خودرو، فروش و رهن و اجارۀ املاک می باشد.

 •  اطلاع رسانی سریع و دقیق: 

  یکی از مهمترین ایده‌های طراحی این سایت، تهیۀ یک مکانیسم تولید، انتشار و جستجوی آگهی در سریع ترین زمان ممکن با هدف حذف واسطه هاست! سرعت ارسال آگهی در  چارتیک !  به علت پردازش خودکار داده‌ها و به حداقل رساندن عامل کنترل انسانی بسیار بالاست. به همین دلیل اطلاع رسانی سریع، یکی از ویژگی های قدرتمند این سایت به شمار می آید. علاوه بر این، یکدست سازی عبارات و اصطلاحات تبلیغاتی به همراه تیترسازی مناسب با استفاده از مهمترین کلمات کلیدی بکار رفته در متن آگهی، باعث دریافت نتایج بهتر و دقیقتر در جستجوی پیشرفته می شود. آرمان ما اطلاع رسانی سریع، دقیق و هدفمند با محتوای تبلیغاتی به شما مردم عزیز میهنمان می باشد.

 •  کاربری ساده: 

  بررسی ها نشان می دهد، بیشتر آگهی دهندگان با مشکل تایپ و همچنین آشنا نبودن با عبارات و اصطلاحات تبلیغاتی روبرو هستند و ممکن است نتوانند همۀ اطلاعات لازم را برای یک آگهی کامل درج کنند؛ از طرف دیگر برخی نیز با مشکل غلط های املایی و استفاده از عبارات طولانی و غیر ضروری در متن آگهی های خود مواجه هستند که باعث دشوار کردن مرور سریع آگهی و اتلاف وقت مخاطبان خود می شوند! همچنین ممکن است تعدادی از آیتم های ضروری در متن آگهی، سهواً فراموش یا از قلم بیافتد؛ علاوه بر همۀ اینها، عبارات و اصطلاحاتی که عملاً در گفتگوها در معاملات املاک و خودرو بکار می رود، بصورت استاندارد و مورد قبول همگان وجود دارد؛ به همین دلایل  چارتیک !  اقدام به تهیۀ یک چک لیست از عبارات و اصطلاحات استاندارد، بروز و پرکاربرد فنی و تبلیغاتی را کرده که تقریبا همۀ محتوای هر یک از موضوعات را پوشش داده و دارای بیشترین کاربرد در معاملات می باشد و آگهی دهندگان محترم را کمک می کند تا با استفاده از این مجموعۀ قدرتمند، به سادگی یک آگهی استاندارد، کامل و با کیفیت بالا را به همراه تصاویر آن آماده و ارسال کنند. در این بخش هم هدف ما صحت مندرجات، پرهیز از درشت نمایی و مرور سریع یک آگهی می باشد.

 •  دسته بندی و مدیریت آسان: 

  یکی دیگر از اهداف ما  دسته بندی موضوعی  آیتم ها و زیر شاخه‌های آنها بر اساس ارسال و جستجوی آگهی هاست؛ بطوریکه آگهی دهنده در هر موضوعی آگهی ارسال کند، جستجوی آن نیز در همان دسته بندی جای می گیرد و این باعث هماهنگی و انسجام بیشتر فرآیند ارسال و جستجو و وضوح بیشتر نقشۀ سایت می شود. علاوه بر این، امکان  مدیریت کامل آگهی  شامل بروز رسانی، تمدید، تداوم، تعلیق، حذف و ... برای همۀ کاربران وجود دارد که همۀ اینها با استفاده از یک پنل مدیریتی حرفه‌ای و رابط کاربری قوی در اختیار شما عزیزان قرار دارد.

 •  کاهش هزینه‌ها: 

  هدف دیگر ما، ارتباط سریع و بی واسطه بین خریدار - فروشنده و سرویس دهنده - مشتری، بدون صرف هر گونه هزینۀ اضافی می باشد.

در مجموع همۀ اهداف ما، اینکه وضعیت ارسال آگهی را یک گام دیگر  ساده تر و مردمی تر  کنیم، خواستۀ نهایی ماست! امید است این تلاش کوچک، گامی بلند جهت تسریع و توسعه فضای کسب و کار در کشور عزیزمان باشد. تقدیم به شما که شایسته بهترینها هستید...